Postępowania powypadkowe - Mutli Kontrakt

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Postępowania powypadkowe- Multi Kontrakt

Postępowania powypadkowe
Postępowanie powypadkowe
 
Pracodawco, w Twojej firmie zdarzył się wypadek przy pracy? Nie wiesz, w jaki sposób sporządzić odpowiednią dokumentację powypadkową? Zastanawiasz się, co było przyczyną wypadku i co zrobić, aby podobne sytuacje więcej się nie zdarzyły? Jeżeli szukasz profesjonalistów, którzy znają rzeczywiste zagrożenie i umieją rozpoznać jego przyczyny - zgłoś się do nas! Multi Kontrakt Wrocław zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z wypadkiem przy pracy. Oferujemy Państwu pomoc w zakresie kompleksowego przeprowadzenia postępowania powypadkowego oraz sporządzenia pełnej dokumentacji powypadkowej, w razie zaistnienia wypadku przy pracy. Pomagamy także, w sytuacji wypadku w drodze do pracy lub z pracy.
 

Co robimy podczas przeprowadzania postępowania powypadkowego?

 
Do naszych głównych obowiązków należą między innymi:
 
1.       Oględziny miejsca wypadku, stanu technicznego maszyn i urządzeń, warunków pracy i zbadanie innych okoliczności, które mogą mieć wpływ na wypadek przy pracy. W razie potrzeby wykonamy też szkice i zdjęcia z miejsca wypadku.
 
2.       Przesłuchanie świadków wypadku oraz poszkodowanego, jeśli jego stan zdrowia na to pozwala.
 
3.       Zasięgnięcie opinii lekarza w sprawie wpływu wypadku na zdrowie poszkodowanego.
 
4.       Zgromadzenie i analiza dowodów wypadku przy pracy.
 
5.       Kwalifikacja wypadku zgodnie z art. 3 ust. 1 i 2 Ustawy z dn. 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych.
 
6.       Zebranie wniosków i określenie możliwych środków profilaktycznych, które zapobiegną podobnym sytuacjom w przyszłości.
 
7.       Sporządzenie karty statystycznej wypadku.
 
8.       Wykonanie rejestru wypadku.
 
Multi Kontrakt Wrocław oferuje profesjonalne postępowanie powypadkowe, obejmujące szeroki zakres działań. Zatrudniając nas do pomocy w postępowaniu powypadkowym masz pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane na najwyższym poziomie.
 
Wypadki przy pracy mogą zdarzyć się w każdej firmie. Warto zadbać o to, aby w takiej sytuacji odpowiednio zareagować.  Zaufaj rzetelnej firmie, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu postępowania powypadkowego.
 
Jeżeli potrzebujesz pomocy w sytuacji wypadku przy pracy, skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia postępowania powypadkowego! Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501 78 66 63 lub 794 783 095.


 Wypadek przy pracy

Wypadek przy pracy postępowaniePrawdopodobnie jako jedyni na rynku do naszych szkoleń oferujemy roczny consulting z całego zakresu naszych usług udzielany przez naszych specjalistów, dzięki któremu Twój biznes stanie się dużo prostszy. Jest to również nieocenione wsparcie z zakresu prawa pracy dla wszystkich osób pracujących w dziale HR.
Jeżeli chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości z zakresu naszych usług dotyczących Twojego biznesu zadzwoń pod nr  501 78 66 63 !
Gwarantujemy profesjonalną odpowiedź. Od dzisiaj pytanie "jak to jest z ..." nie będzie stanowiło Twojego problemu !

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego