Szkolenia ppoż - Mutli Kontrakt

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenia
 

Szkolenia ppoż

 
Szkolenia dla grupy ratowniczo- gaśniczej
 

Bezpieczne szkolenia PPOŻ

 
Multi Kontrakt prowadzi szkolenia grup Ratunkowo-Gaśniczych. Nauczymy Cię prawidłowego gaszenia różnorodnych pożarów: płonącego tłuszczu, palących się rozdzielni elektrycznych czy zapalonych sprayów. Przeprowadzane przez nasz zespół szkolenia ppoż wykorzystują profesjonalny sprzęt.
 
W ramach ćwiczeń stosujemy symulator pożaru i zadymienia, który jest całkowicie bezpieczny. W każdej chwili podczas ćwiczeń możliwe jest zgaszenie ognia elektronicznym wyłącznikiem bezpieczeństwa – dzięki temu nasza oferta szkoleń ppoż jest wyjątkowo bezpieczna. Organizujemy szkolenia z gwarancją bezpieczeństwa dla uczestników biorących udział w treningu.
 

Profesjonalne szkolenia przeciwpożarowe

 
Nasze szkolenia ppoż dają uczestnikom możliwość nauczenia się prawidłowego posługiwania się gaśnicami proszkowymi i śniegowymi oraz kocem gaśniczym. Wszyscy uczący się mogą się przekonać, jakie warunki panują w zadymionym pomieszczeniu – pozwoli im to nauczyć się, jak należy się zachowywać w razie pożaru.
 
Multi Kontrakt stawia na praktyczne przygotowanie pracowników do sytuacji niebezpiecznych. Szkolenia ppoż obejmują także wstęp teoretyczny z zakresu ochrony przeciwpożarowej, postępowania w trakcie pożaru, podnoszenia alarmu na terenie firmy lub zakładu.
 
Szkolenie ppoż przy użyciu symulatora pożarów możemy połączyć z praktycznym szkoleniem z zakresu sprawnego oraz profesjonalnego gaszenia pożaru przy użyciu hydrantu.
 
Poniżej przedstawiamy przykładowe zdjęcia z przeprowadzonego przez Multi Kontrakt Sp. z o.o. szkolenia ppoż.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.
 
Zapisz się na szkolenie korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie 501 78 66 63 lub 794 783 095.

Szkolenie grupy ratunkowo-gaśniczej przy użyciu symulatora pożaru+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 199zł /os (Cena przy ok.10 osobach)
Szkolenie ppoż z demonstracją użycia gaśnicy śniegowej+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG - 79zł/os


Prawdopodobnie jako jedyni na rynku do naszych szkoleń oferujemy roczny consulting z całego zakresu naszych usług udzielany przez naszych specjalistów, dzięki któremu Twój biznes stanie się dużo prostszy. Jest to również nieocenione wsparcie z zakresu prawa pracy dla wszystkich osób pracujących w dziale HR.
Jeżeli chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości z zakresu naszych usług dotyczących Twojego biznesu zadzwoń pod nr  501 78 66 63 !
Gwarantujemy profesjonalną odpowiedź. Od dzisiaj pytanie "jak to jest z ..." nie będzie stanowiło Twojego problemu !

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego