Szkolenia okresowe BHP - Mutli Kontrakt

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenia > BHP

Szkolenia okresowe bhp - Multi Kontrakt Wrocław

Okresowe szkolenia BHP (Obowiązkowe do przeprowadzenia w okresie roku od zatrudnienia)
szkolenia okresowe bhp

Szkolenia pracowników w zakresie BHP pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w każdej firmie. Mając na uwadze dobro pracowników i aspekty prawne, które nakładają na każdego pracodawcę obowiązek przeprowadzania okresowych szkoleń BHP, warto zadbać o ich regularne przeprowadzanie. Okresowe szkolenia BHP organizowane przez firmę Multi Kontrakt są przeprowadzane w przyjaznej formie, w profesjonalny sposób.

Organizacja okresowych szkoleń BHP

Zbliża się termin, w którym minie rok, od kiedy został zatrudniony swój pracownik? Jeśli tak, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, Państwa pracownik powinien przejść szkolenia okresowe BHP. W naszej firmie przeprowadza się je w dwóch formach: stacjonarnie i online.

 • Stacjonarne szkolenia okresowe BHP organizujemy w siedzibie naszej firmy, przy ulicy Trzebnickiej 72/1a w każdy czwartek o godzinie 9:00.
 • Szkolenia okresowe BHP online możecie Państwo szybko aktywować poprzez formularz, znajdujący się poniżej.
 
Multi Kontrakt Wrocław oferuje kompleksowe szkolenia okresowe BHP - zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych pracodawców. Możliwość wyboru kursu online, pozwala na skorzystanie z naszej oferty także osoby mieszkające w innych zakątkach Polski.

Co zrobić jeśli chcę przeszkolić swoich pracowników u siebie w firmie lub w sytuacji, gdy czwartkowy termin szkoleń mi nie odpowiada?
Zapraszamy, zapisz swoich pracowników na szkolenie okresowe BHP przez formularz znajdujący się poniżej, a w miejscu „dodatkowych uwag” wpisz proponowane miejsce szkolenia okresowego. Postaramy się zorganizować kurs w najkorzystniejszej dla Ciebie lokalizacji.

Dodatkowe informacje na temat szkoleń

Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych informacji, dotyczących okresowych szkoleń BHP Twoich pracowników.
Obowiązek odbycia szkolenia okresowego BHP mają:
 • Osoby, będące pracodawcami oraz inne osoby zajmujące stanowiska kierownicze (w szczególności: kierownicy, mistrzowie i brygadziści).
 • Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach robotniczych.
 • Pracownicy inżynieryjno-techniczni, w tym: projektanci, konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych, technolodzy i organizatorzy produkcji.
 • Pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz inne osoby, wykonujące zadania tej służby.
 • Pracownicy administracyjno-biurowi, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jak często pracodawca jest zobowiązany zorganizować okresowe szkolenia BHP?
 • Nie rzadziej niż raz w roku - szkolenia okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, na których są wykonywane prace szczególnie niebezpieczne.
 • Nie rzadziej niż raz na 3 lata - szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Szkolenie przeprowadza się w formie instruktażu.
 • Nie rzadziej niż raz na 5 lat - szkolenie okresowe osób, będących pracodawcami oraz innych osób, które koordynują prace zespołów (w szczególności: kierowników, mistrzów i brygadzistów), a także pracowników inżynieryjno-technicznych, w tym: projektantów, konstruktorów maszyn i innych urządzeń technicznych, technologów i organizatorów produkcji, pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz innych osób wykonujących zadania tej służby. Okresowe szkolenie BHP dla tej grupy pracowników powinno być przeprowadzone w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego.
 • Nie rzadziej niż raz na 6 lat – szkolenie okresowe pracowników administracyjno-biurowych, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne, a także dla pracowników, na których ciąży odpowiedzialność w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie BHP> powinno być przeprowadzane w formie kursu, seminarium lub samokształcenia kierowanego.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie ministra gospodarki i pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. rok 2004 nr 180 poz. 1860)

Zapisz się na szkolenia okresowe BHP w Multi Kontrakt Wrocław, korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 501 78 66 63 lub 794 783 095.

Szkolenie dla pracowników na stanowisku robotniczym - 69zł /os
Szkolenie dla pracowników na stanowisku robotniczym + ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG - 89zł /os
Szkolenie dla pracowników administracyjno-biurowych i innych np. Sprzedawca- 59zł /os
Szkolenie dla pracowników adm-biurowych i innych np. Sprzedawca+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 89zł /os
Szkolenie dla pracowników inżynieryjno-technicznych 99zł /os
Szkolenie dla pracowników inżynieryjno-techniczny+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG 129zł/os
Szkolenie dla osób kierujących pracownikami - 129zł/os
Szkolenie dla osób kierujących pracownikami+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG - 149zł/os
Szkolenie dla pracodawców - 149zł/os
Szkolenie dla pracodawców+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG - 199zł/os
E-Szkolenie okresowe na stanowiskach adminstracyjno -biurowych 39 zł /os
E-Szkolenie okresowe na stanowiskach adminstracyjno -biurowych+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG 69 zł /os
E-Szkolenie okresowe na stanowiskach inżynieryjno -technicznych- 79 zł /os
E-Szkolenie okresowe na stanowiskach inżynieryjno -technicznych+ROCZNT CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 109 zł /os
E-Szkolenie dla osób kierujących pracownikami- 89 zł /os
E-Szkolenie dla osób kierujących pracownikami+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 139 zł /os
E-Szkolenie dla pracodawców+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 289 zł /os


Prawdopodobnie jako jedyni na rynku do naszych szkoleń oferujemy roczny consulting z całego zakresu naszych usług udzielany przez naszych specjalistów, dzięki któremu Twój biznes stanie się dużo prostszy. Jest to również nieocenione wsparcie z zakresu prawa pracy dla wszystkich osób pracujących w dziale HR.
Jeżeli chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości z zakresu naszych usług dotyczących Twojego biznesu zadzwoń pod nr  501 78 66 63 !
Gwarantujemy profesjonalną odpowiedź. Od dzisiaj pytanie "jak to jest z ..." nie będzie stanowiło Twojego problemu !

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego