Szkolenia BHP online - Mutli Kontrakt

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Szkolenia > BHP

Szkolenia BHP online- Multi Kontrakt

SZKOLENIA W SYSTEMIE SAMOKSZTAŁCENIA KIEROWANEGO:
Szkolenia BHP online
Zapraszamy pracodawców i pracowników do skorzystania z możliwości odbycia szkolenia BHP online. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w szkoleniu BHP online organizowanym przez Multi Kontrakt, prosimy o wypełnienie wszystkich pól w formularzu kontaktowym, znajdującym się na dole strony. Po otrzymaniu poprawnie wypełnionego zgłoszenia, Multi Kontrakt zajmie się uruchomieniem szkolenia BHP online pod wskazanymi adresami mejlowymi.
 
 
Szkolenia BHP online są bardzo wygodnym i szybkim sposobem na zdobycie potrzebnej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. W przypadku szkoleń online nie ma znaczenia lokalizacja ani czas odbycia szkolenia.
 
Szkolenia BHP online organizowane prze Multi Kontrakt charakteryzują się wysoką jakością i odpowiednią ceną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
Zapisz się na szkolenia BHP online korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Dodatkowe informację udzielane są pod numerem telefonu 501 78 66 63 lub 794 783 095.

Szkolenia BHP online- skontaktuj się z nami:


 E-Szkolenie okresowe na stanowiskach adminstracyjno -biurowych 39 zł /os
 E-Szkolenie okresowe na stanowiskach adminstracyjno -biurowych+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG 69 zł /os
 E-Szkolenie okresowe na stanowiskach inżynieryjno -technicznych- 79 zł /os
 E-Szkolenie okresowe na stanowiskach inżynieryjno -technicznych+ROCZNT CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 109 zł /os
 E-Szkolenie dla osób kierujących pracownikami- 89 zł /os
 E-Szkolenie dla osób kierujących pracownikami+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 139 zł /os
 E-Szkolenie dla pracodawców+ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG- 289 zł /os
 E-szkolenie dla prowadzących instruktaż stanowiskowy+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG-149zł /os


Prawdopodobnie jako jedyni na rynku do naszych szkoleń oferujemy roczny consulting z całego zakresu naszych usług udzielany przez naszych specjalistów, dzięki któremu Twój biznes stanie się dużo prostszy. Jest to również nieocenione wsparcie z zakresu prawa pracy dla wszystkich osób pracujących w dziale HR.
Jeżeli chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości z zakresu naszych usług dotyczących Twojego biznesu zadzwoń pod nr  501 78 66 63 !
Gwarantujemy profesjonalną odpowiedź. Od dzisiaj pytanie "jak to jest z ..." nie będzie stanowiło Twojego problemu !

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego