Audyt BHP - Mutli Kontrakt

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Audyt BHP- Multi Kontrakt

Audyt BHP z Multi Kontrakt Wrocław
Oferujemy możliwość przygotowania audytu BHP, który da wyczerpujące informacje o obowiązkach firmy w trzech obszarach: BHP, PPOŻ i ochrony środowiska. Po przeprowadzeniu audytu BHP zespół specjalistów z Multi Kontrakt Wrocław przygotowuje specjalistyczny raport o spełnianiu wymagań prawnych.

Audyt BHP
 
Audyt BHP jest okazją do zweryfikowania faktycznego stanu firmy pod względem jej bezpieczeństwa. Otrzymane w wyniku audytu informacje i wnioski pozwalają wyznaczyć priorytety działania, służące podniesieniu bezpieczeństwa w firmie. Tym samym Multi Kontrakt Wrocław daje doskonałe narzędzie służbom BHP danego przedsiębiorstwa, dzięki któremu zostaną zauważone bieżące potrzeby firmy w zakresie bezpieczeństwa pracy.
Dzięki przeprowadzeniu audytu BHP i podjęciu stosownych środków zwiększających bezpieczeństwo pracy na terenie zakładu, firma może uniknąć mandatów ze strony organów kontroli. Co więcej, jeśli mimo zachowania standardów bezpieczeństwa zdarzy się wypadek przy pracy, firma jest wolna od odpowiedzialności i może uniknąć konieczności wypłaty wysokich odszkodowań.

Audyt BHP - skontaktuj się z nami

Multi Kontrakt Wrocław w ramach współpracy oferuje audyt BHP w atrakcyjnych cenach. Od teraz kontrole PIP staną się tylko formalnością.
Zapisz się na szkolenia BHP online korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Dodatkowe informację udzielane są pod numerem telefonu 501 78 66 63 lub 794 783 095.

Audyt stanu BHP+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG
Audyt wg. standardów Państwowej Inspekcji Pracy+ ROCZNY CONSULTING Z CAŁEGO ZAKRESU NASZYCH USŁUG
Prawdopodobnie jako jedyni na rynku do naszych szkoleń oferujemy roczny consulting z całego zakresu naszych usług udzielany przez naszych specjalistów, dzięki któremu Twój biznes stanie się dużo prostszy. Jest to również nieocenione wsparcie z zakresu prawa pracy dla wszystkich osób pracujących w dziale HR.
Jeżeli chciałbyś uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości z zakresu naszych usług dotyczących Twojego biznesu zadzwoń pod nr  501 78 66 63 !
Gwarantujemy profesjonalną odpowiedź. Od dzisiaj pytanie "jak to jest z ..." nie będzie stanowiło Twojego problemu !

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego